Kontrast:

Aktualności

PZUW LOGO GRADIENT

Podziękowania

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych
i Administracji w Koszalinie otrzymał od Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych

kwotę 5 000,00 zł z funduszu prewencyjnego TUW PZUW.

 

Zgodnie z umową prewencyjną kwota ta została przeznaczona na dofinansowanie zakupu przenośnego sprzętu ratującego życie: defibrylator oraz ssak medyczny.

 

Poprzez ten zakup zwiększy się bezpieczeństwo świadczonych usług medycznych udzielanych pacjentom, zgłaszającym się po pomoc medyczną w ramach  działających komórek organizacyjnych w Przychodni w Słupsku i w Oddziale Chorób Wewnętrznych
w Koszalinie.

Szpital składa podziękowania za otrzymane wsparcie prewencyjne.

 

image0000002          IMG 20221216 WA0004           

 

IMG 20221216 WA0004

zamówienia

 

Szanowni Państwo,

W dniu 13.09.2022 roku, na antenie Radio Koszalin, w programie o zdrowiu- wieczorne spotkania, zamieszczone zostały informacje o badaniu mammograficznym, które można wykonać w SP ZOZ MSWiA w Koszalinie Poliklinice.

Kto jest uprawniony do badania, jak należy się przygotować i kiedy należy je wykonać, możecie się Państwo dowiedzieć z wywiadu radiowego.

Poniżej zamieszczamy link do spotkania.

 

https://prk24.pl/62774973/wieczorne-spotkania-onkologia-profilaktyka-i-leczenie

 

SZCZEPENIA OCHRONNE P/GRYPIE

 

Od 15.09.2022 roku SPZOZ MSWiA, SP ZOZ MSWiA w Koszalinie (potocznie Poliklinika), rozpoczęła szczepienia ochronne przeciw grypie w sezonie 2022/23.

Dla Pacjentów 65 plus, będący pacjentami Polikliniki i  mieszkańcami Koszalina, prowadzimy program bezpłatnych szczepień przeciw grypie. Program jest finansowany z Urzędu Miejskiego w Koszalinie.

Aby skorzystać z programu należy dokonać rejestracji na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu, telefonicznie 94 3471600, 943471644, 943471688 lub elektronicznie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., uzyskać kwalifikację do szczepienia i udać się do gabinetu zabiegowego nr 19 -parter, celem zaszczepienia.

Zapraszamy też pozostałych Pacjentów z Koszalina i powiatu koszalińskiego do skorzystania ze szczepień  przeciw grypie w placówce SP ZOZ MSWiA w Koszalinie ul. Szpitalna 2 .

DLA PRZYPOMNIENIA:

1.szczepionka jest bezpłatna na podstawie wystawionej recepty 

  • dla seniorów powyżej 75 rż oraz kobiet w ciąży

Należy umówić się na wizytę lekarską w celu  uzyskania kwalifikacji lekarskiej do szczepienia i otrzymać receptę na bezpłatną szczepionkę. Odebrać szczepionkę w aptece otwartej i udać się  gabinetu zabiegowego nr 19 – parter, w celu zaszczepienia.

2.szczepionka jest częściowo płatna tj z 50 % zniżką

  • dla dzieci od ukończonego 6 m-ca i  dla pacjentów- 18- 65 lat z dodatkowymi chorobami przewlekłymi, narażonych na ryzyko wystąpienia powikłań pogrypowych,
  • pacjenci powyżej 65 rż

koszt dla pacjenta wynosi 25,80 zł

Decyzję o wysokości odpłatności za szczepienie,  podejmuje osoba wystawiająca receptę.

Należy umówić się na wizytę do lekarza rodzinnego, uzyskać kwalifikację do szczepienia, otrzymać receptę, wykupić w aptece i udać się do gabinetu zabiegowego nr 19 lub punktu szczepień gabinet 01 (w czerwonym budynku), w celu zaszczepienia.

3. Dla pozostałych osób szczepionka przeciw grypie jest  100 % płatna i wynosi 52,00 zł

Należy umówić się na wizytę do lekarza rodzinnego, uzyskać kwalifikację do szczepienia, otrzymać receptę, wykupić w aptece i udać się do gabinetu zabiegowego nr 19 lub punktu szczepień gabinet 01 (w czerwonym budynku), w celu zaszczepienia.

Zapraszamy również pacjentów z innych przychodni, które nie wykonują szczepień przeciw grypie. Pacjent musi posiadać wykupioną szczepionkę, a w Poliklinice uzyska kwalifikacje do szczepienia i zostanie zaszczepiony.

Aktualne i rzetelne informacje dotyczące szczepienia przeciw grypie są dostępne w portalu szczepienia.info.

 

Odsłuchaj audycje radiową

https://prk24.pl/62864064/wieczorne-spotkania-szczepienie-ochrona-przed-grypa

 

szczepienia grypa2

 

Lekarze_Oddział-converted_Page_1.jpeg

 

Lekarze_POZ-converted_Page_1.jpeg