Aktualności

Od 15.01.2021 r. rozpoczęły się zapisy w ramach tury pierwszej szczepień populacyjnych. Zgodnie z wytycznymi Narodowego Funduszu Zdrowia rejestrowane są osoby powyżej 80 roku życia. Szczepienia rozpoczną się po 25.01.2021 r.

Dla szczepień populacyjnych zostały uruchomione dodatkowe numery telefonów:

W Koszalinie tel. 880 789 509 w godz. 8,00-18,00

W Połczynie Zdroju tel. 882 676 518 w godz. 8,00-18,00

W Słupsku tel. 477 420 516 w godz. 11,00-14,00

Zgłoszenia do szczepień przeciwko COVID-19 pracowników sektora ochrony zdrowia – do dnia 14.01.2021 r.

Szanowni Państwo,

Informuję, że w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Koszalinie został wyznaczony jako punkt szczepień personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą (szpital węzłowy).

W związku z powyższym zostaliśmy zobowiązani do zebrania danych personelu, który wyraża chęć szczepienia konkretnie w naszym podmiocie.

Zwracam się zatem do Państwa z prośbą o zgłaszanie osób wyrażających gotowość do zaszczepienia do dnia 14.01.2021 r. do godz. 1000

W tym celu prosimy o zgłoszenie osobiste bądź na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. poprzez wypełnienie i podpisanie deklaracji chęci szczepienia i zgody na przetwarzanie danych osobowych (do pobrania poniżej) bądź inną skuteczną formę zgłoszenia nam danych zawartych w tym formularzu. Deklarację w zamkniętej kopercie można też zostawić w umieszczonej przy wejściu do Przychodni przy ul. Szpitalnej 2 w skrzynce na korespondencję potwierdzając jednak jej wpływ telefonicznie.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 94 34 716 70 (w godz. 800-1500) bądź wysyłając zapytanie na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Chęć szczepienia mogą zgłaszać wszyscy pracownicy placówek medycznych m.in.: szpitali, przychodni i aptek, zarówno wykonujący zawód medyczny, jak i pracownicy administracyjno-techniczni czy personel pomocniczy.

Klauzula informacyjna do pobrania:

Informacja o przetwarzaniu danych

Wzór formularza do pobrania:
Zgłoszenie personelu do sczepienia

Ulotka informacyjna o szczepionce Comirnaty - pobierz

Kontakt do koordynatora szczepień COVID-19 - tel. 660 50 99 26

Cennik usług świadczonych odpłatnie obowiązujący od 01.10.2020 r.

Cennik usług - pobierz

Na terenie SP ZOZ MSWiA w Koszalinie został uruchomiony Punkt Pobrań wymazów w kierunku COVID-19

Numer telefonu kontaktowego, celem umówienia na pobranie wymazu – 538 556 275.

Rejestracja telefoniczna na pobranie wymazu odbywa się od godz. 8,00 do godz. 12,00

SP ZOZ MSWiA w Koszalinie ogłasza sprzedaż Pantomografu

Ogłoszenie o sprzedaży - pobierz

Oferta cenowa - pobierz