Informujemy wszystkich pacjentów zaszczepionych pierwszą dawką szczepionki przeciw Covid-19 na Hali widowiskowo-sportowej w Koszalinie o kontynuacji szczepienia drugą dawką w Przychodni SP ZOZ MSWiA w Koszalinie (Poliklinika Koszalińska) na ul. Szpitalnej 2.

Koordynator szczepień skontaktuje się z Państwem telefonicznie w celu umówienia terminu szczepienia.

W godzinach 7.30-18.00  możliwy jest także kontakt telefoniczny z naszą Przychodnią pod numerem telefonu: 880-789-509 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o posiadanie dowodu osobistego.

Szczepienie drugą dawką możliwe jest także w każdym innym punkcie szczepień na terenie Polski po wcześniejszym umówieniu. Więcej.