Zgłoszenia do szczepień przeciwko COVID-19 pracowników sektora ochrony zdrowia – do dnia 14.01.2021 r.

Szanowni Państwo,

Informuję, że w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Koszalinie został wyznaczony jako punkt szczepień personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą (szpital węzłowy).

W związku z powyższym zostaliśmy zobowiązani do zebrania danych personelu, który wyraża chęć szczepienia konkretnie w naszym podmiocie.

Zwracam się zatem do Państwa z prośbą o zgłaszanie osób wyrażających gotowość do zaszczepienia do dnia 14.01.2021 r. do godz. 1000

W tym celu prosimy o zgłoszenie osobiste bądź na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. poprzez wypełnienie i podpisanie deklaracji chęci szczepienia i zgody na przetwarzanie danych osobowych (do pobrania poniżej) bądź inną skuteczną formę zgłoszenia nam danych zawartych w tym formularzu. Deklarację w zamkniętej kopercie można też zostawić w umieszczonej przy wejściu do Przychodni przy ul. Szpitalnej 2 w skrzynce na korespondencję potwierdzając jednak jej wpływ telefonicznie.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 94 34 716 70 (w godz. 800-1500) bądź wysyłając zapytanie na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Chęć szczepienia mogą zgłaszać wszyscy pracownicy placówek medycznych m.in.: szpitali, przychodni i aptek, zarówno wykonujący zawód medyczny, jak i pracownicy administracyjno-techniczni czy personel pomocniczy.

Klauzula informacyjna do pobrania:

Informacja o przetwarzaniu danych

Wzór formularza do pobrania:
Zgłoszenie personelu do sczepienia

Ulotka informacyjna o szczepionce Comirnaty - pobierz