Apteka w Poliklinice zatrudni magistra farmacji z min. 5 letnim stażem pracy!

Prowadzimy aptekę niesieciowa w Koszalinie już od 25 lat. Jesteśmy jednostką publiczną o stabilnej i bezpiecznej pozycji oferującą możliwość współpracy z szerokim gronem specjalistów branży medycznej w atmosferze wzajemnego szacunku.

Zależy nam na zgranej odpowiedzialnej grupie ludzi nastawionych i zaangażowanych w pracę dla dobra pacjenta! Wspieramy podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Warunki płacy zależne są przede wszystkim od zakresu obowiązków i zaangażowania.
Forma zatrudnienia i wymiar czasu pracy jest także do uzgodnienia.
Jeżeli chcesz do nas dołączyć, a potrzebujesz pomocy w ewentualnej zmianie miejsca zamieszkania, możesz na nas liczyć.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie podania i CV na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych! Klauzula informacyjna na naszej stronie www.poliklinika.koszalin.pl.

Jeżeli masz jakieś pytania lub chciałbyś nas poznać, zachęcamy do kontaktu nr tel. 509 395 641.