Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy w Słupsku

Od miesiąca września 2009 roku rozpoczął działalność Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy w Słupsku.

Kierownik Zakładu
mgr Urszula Adamowicz, położna

Rodzaj świadczonych usług w Zakładzie:

Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy w Słupsku

Świadczenia pielęgnacyjne i opiekuńcze przeznaczone dla osób przewlekle chorych nie wymagających leczenia szpitalnego, u których występują istotne deficyty w samoopiece i samopielęgnacji i którzy wymagają całodobowej profesjonalnej, intensywnej opieki i pielęgnacji oraz kontynuacji leczenia oraz w ocenie zmodyfikowaną skalą Bartel uzyskali 40 punktów lub mniej.

Do Zakładu nie mogą być przyjmowane osoby kwalifikujące się do domów pomocy społecznej lub, u których podstawowym wskazaniem do objęcia opieką jest trudna sytuacja socjalna, zaawansowana choroba nowotworowa, choroba psychiczna lub uzależnienie.

W Zakładzie stworzone są doskonale warunki do opieki pielęgnacyjno - opiekuńczej dla przebywających tam pacjentów. Fachowa, profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do pacjenta, gabinet rehabilitacyjny, gabinet terapii zajęciowej, sala dziennego pobytu, bardzo dobre warunki socjalno-bytowe, zindywidualizowane wyżywienie w zależności od stanu pacjenta, zapewniają opiekę dla przebywających tam pacjentów na najwyższym poziomie.

Tryb kierowania do Zakładu:

Sposób i tryb kierowania osób do zakładów pielęgnacyjno - opiekuńczych oraz zasady ustalania odpłatności za pobyt w Zakładzie określa rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 25 czerwca 2012r. w sprawie sposobu i trybu kierowania osób do zakładów opiekuńczo - leczniczych i pielęgnacyjno – opiekuńczych (DZ.U. 2012.731).

Wykaz wymaganych dokumentów niezbędnych do wystąpienia o zgodę na pobyt w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym w Słupsku:

Wyżej wymienione dokumenty można również pobrać w Zakładzie:

Adres: Zakład Opiekuńczo - Pielęgnacyjny
76-200 Słupsk, ul. Lelewela 58

UWAGA!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pielęgniarki do Zakładu Pielęgnacyjno - Opiekuńczego w Słupsku

Załącznik - informacja szczegółowa o warunkach zatrudnienia

Galeria zdjęć: