II miejsce dla SP ZOZ MSW w Koszalinie w plebiscycie czytelników Głosu Koszalińskiego „Hipokrates 2014”

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że SP ZOZ MSW w Koszalinie popularnie nazywany „Polikliniką” po raz kolejny zajął II miejsce w plebiscycie czytelników Głosu Koszalińskiego „Hipokrates 2014” w kategorii „Przychodnia przyjazna pacjentom”. Organizatorem Plebiscytu, pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Koszalinie były Media Regionalne. Plebiscyt Hipokrates odbywał się w roku 2014 już po raz piąty. Prowadzony był na obszarze ukazywania się wydawanego przez Organizatora dziennika „Głos Koszaliński” oraz na stronach serwisu internetowego www.gk24.pl. Czytelnicy „Głosu” oraz internauci, jak co roku, mogli wspólnie wskazać oraz wyróżnić najlepszych, najbardziej oddanych swojej pracy pracowników i placówki Ochrony Zdrowia w trzech kategoriach:

1. Najpopularniejszy lekarz
  2. Najpopularniejsza pielęgniarka i położna
  3. Przychodnia przyjazna pacjentom

Głosowanie na ulubionego kandydata odbywało się za pośrednictwem SMS-ów oraz oryginalnych kuponów drukowanych w Dzienniku. Laureatami Plebiscytu zostały osoby i instytucje, które uzyskały największą liczbę głosów. Uroczyste zakończenie piątej edycji plebiscytu w obecności Kapituły Plebiscytu i zaproszonych gości, połączone z wręczeniem dyplomów i nagród odbyło się 25 kwietnia br. Czytelnikom, którzy oddali głosy na nasz Zakład serdecznie dziękujemy. GM

Poliklinika MSW Koszalin zajęła II miejsce w plebiscycie Czytelników Głosu Koszalińskiego Hipokrates 2014